יוצאים מהשטחים השכורים...

עוברים למשרד בבעלותכם ומפסיקים לבזבז כסף על שכר דירה

כשמחירי הנדל"ן בריצפה, שער הדולר בשפל והריבית על המשכנתאות נמוכה במיוחד

זו הזדמנות של פעם בחיים לקנות משרד ולהרוויח מכל הכיוונים

תתקדם ל'מתחם', מרכז עסקים מתחדש, באזור המערבי של קריית אריה בפתח-תקוה.
חברת הנדל"ן הציבורית הוותיקה, כהן פיתוח ומבני תעשיה בע"מ, מזמינה אותך להתקדם לסביבת עבודה נעימה במרכז עסקים מודרני ותוסס.
זו ההזדמנות שלך לעבור למשרד חדש באזור מבוקש המצוי בתנופת פיתוח – ולנצל את כל יתרונותיו.

מיקום אסטרטגי מנצח
'המתחם' נמצא במיקום אסטרטגי מושלם סמוך מאוד לצומת גהה. המיקום המרכזי והיציאה המהירה לכביש 4 (גהה), כביש 6 (חוצה ישראל) ורכבת ישראל, שעוברת בסמוך, מבטיחים גישה מהירה ונוחה לעסק שלך והתמצאות קלה מכל מקום, ברכב ובתחבורה ציבורית.

בנוסף, הפיתוח העתידי של צירי תחבורה ראשיים נוספים: דרך אם המושבות שתחבר בין קריית אריה לרמת גן (קניון איילון), ורכבת קלה שמסופה הראשי יהיה בקריית אריה ותעבור לאורך כל רחוב ז'בוטינסקי, ישדרגו בצורה מקסימלית את הגישה לקומפלקס העסקים.

הזדמנות עסקית חד פעמית
עכשיו, כששער הדולר, הריבית על המשכנתאות ומחירי הנדל"ן הם מהנמוכים ביותר בשנים האחרונות, עדיף כלכלית לרכוש נכס נדל"ני משלך.

במקום להוציא כל חודש כסף על שכירות ואחזקת מבנה השייך למישהו אחר, נצל כעת את הנסיבות החד פעמיות הללו לטובתך ורכוש נכס עבורך ועבור העסק שלך. כל שנדרש ממך הוא השקעת סכום התחלתי נמוך והצטרפות לאחד ממסלולי המימון האטרקטיביים המוצעים לך על ידינו להשלמת רכישת הנכס.

שכנות טובה
הסביבה העסקית, הקרובה והרחוקה, של 'המתחם' נמצאת בראשיתה של תנופת פיתוח שתלך ותגבר בשנים הקרובות.

בין שכניך העתידיים תוכל למצוא את פארק אזורים, מתחם מגדל, מתחם חברת הביטוח מגדל ומתחם ביטוח ישיר. חברות מובילות אלה הו רק אחדות מהחברות הגדולות שכבר הבינו ומימשו את הפוטנציאל באזור.

זו ההזדמנות שלך לשלב היום את החזון העסקי שלך במתחם חדיש ומתפתח שיהפוך, בעתיד הלא רחוק, מהאטרקטיביים ביותר באזור כולו, ולהיות בעל נכס לכל החיים.

מרוויחים עוד גובה ומתרווחים
'המתחם' מציע לך יתרון ייחודי: משרד עם תקרה בגובה 4.5 מטר, המעניק תחושת מרחב יוצאת דופן ואופי מיוחד של לופט מודרני מואר במיוחד הניתן לניצול מקסימלי.

תוכל לעצב ולהתאים כרצונך, בגמישות מלאה, את החלל הפנימי לדרישות ולצרכים הספציפיים שלך וליהנות מתוספת יעילות ונוחות.
כאן תוכל סוף סוף להגשים את מה שתכננת לעשות יום אחד במקום משלך...

עיצוב ארכיטקטוני
'המתחם' הוא מתחם נפרד ומטופח המשתרע על פני 10,000 מ"ר וכולל 3 בניינים עם כניסה נפרדת, רחבה ומטופחת בחזית הקדמית.

בכל מבנה 3 קומות. קומת הקרקע תאוכלס במסעדות, בתי קפה ורשתות שיווק. בשתי הקומות העליונות מוצעים שטחים החל מ-70 מ"ר המתאימים במיוחד למשרדים, כיתות לימוד, קליניקות, סטודיו לצילום וכו'.
כל אלה, יחד עם עלויות הניהול הנמוכות במיוחד, הופכות את 'המתחם' למקום המושלם לעסק שלך.

שפע חניה ונוחות
לרשות העובדים, האורחים וקהל הלקוחות עומדת חניה תת קרקעית מאובטחת, מסודרת ונקיה. אם העסק שלך מחזיק צי רכב או משמש כמרכז לוגיסטי - זהו יתרון משמעותי.